Інформація Коментарі (0)
Марк Кармінський
Марк Кармінський - Каріне Гейвандова
Нарис
Написано: 1981 року
Твір додано: 22-10-2021, 15:51

Завантажити:

Серія "Творчі портрети українських композиторів"
Марк Веніамінович Кармінський належить до плеяди музикантів, творче формування яких відбувалось у п’ятдесяті роки. Розпочавши свій мистецький шлях під наглядом досвідчених музикантів, вони невдовзі стали соратниками своїх наставників.
Представників середнього покоління українських радянських композиторів при всій неповторності їх творчих індивідуальностей єднає спільність мистецьких інтересів. їхня творчість охоплює багато музичних форм і жанрів, усі вони тяжіють до масштабних музичних висловлювань в операх,ораторіях, симфоніях, кантатах і водночас багато сил віддають пісенній творчості, роботі в драматичному театрі і в кіно.
М. Кармінський написав три опери, симфонічні твори, інтенсивно працював над драматичними спектаклями, музика до яких стала своєрідною лабораторією пошуків в інших музичних жанрах. З театром пов’язане і становлення Кармінського-пісняра. Багато його пісень, які вперше прозвучали в театрі, давно живуть самостійним життям. Від опери через драматичний театр до пісні, від симфонії знову до опери — такі віхи творчого шляху митця.
Що ще подивитися