Інформація Коментарі (0)
У лісничівці
У лісничівці - Софія Парфанович
Повість
Написано: 1954 року
Твір додано: 22-10-2021, 15:02

Завантажити:

FB2
Зворушлива краса цього найновішого твору письменниці Софії Парфанович передається нам у тендітній атмосфері гармонії між звірятами і людиною. З кожньої сторінки цього твору промінює таємнича сила природи, відтворена в оповіданнях, що складаються на життя у лісничівці.
Ми глибоко відчуваємо переживання маленької саренки Сильвії, дятля Стукача, папужки Старого і повільного черепахи Іллі Даниловича та багатьох інших героїв твору, які заселюють нашу далеку батьківщину.
Якесь інтимне тепло спливає на нас при описах світу природи, який авторка переповідає нам з великою добротою і щирою любов’ю. Повна краса нашої природи, карпатські ліси, квітисті левади і багаті поля, наші ластівки і сарни, дятлі і борсуки знаходят милий відгук у наших серцях: Не забувайте нас! — кличуть звірята нашої землі, і ми розуміємо цей світ, що його з таким тонким мистецтвом відтворила Софія Парфанович.
Він прагне свободи і, хоч почуває себе добре серед людей золотого серця, все таки покидає солодку неволю та відходить у поля й ліси, на свободу.
Книжка для всіх: для дітей, юнацтва і для старших. Чарівна книжка!
У ЛІСНИЧІВЦІ
СІЛЬВА ХОЧЕ ДО ХАТИ
ДВІ МАТЕРІ
НЕВЕЛИЧКА ІСТОРІЯ ДЯТЕЛЯ СТУКАЧА
ІЛЛЯ ДАНИЛОВИЧ ЧЕРЕПАХА
КАРА БОЖА З ЦАПОМ
В ЛІСОВІЙ ГУЩАВИНІ
З КНИГИ ЖИТТЯ
МАЛЕНЬКІ БАТЬКИ І ЩЕ МЕНШІ ДІТИ
ЛУКАВИЙ ВУЖ
ГІРКА НЕВОЛЯ
ЛАСЕ ЛАСТОВЕНЯТКО
ЇЖАК ІЧОК
ПІСЛЯСЛОВО
Що ще подивитися