Інформація Коментарі (0)
Шмагія
Шмагія - Генрі Лайон Олді
Роман
Написано: 2006 року
Твір додано: 22-10-2021, 15:30

Завантажити:

Чи доводилося тобі, шановний читачу, чувати про «синдром помилкової мани»? Очевидно, що ні. Інша річ лейб-малефік Андреа Мускулюс, якому за фахом доводиться зустрічати людей, вражених цією астральною недугою. Але навіть і цей високоповажний чаклун не міг припустити, що насправді це зветься «шахрайською магією» або ж скорочено «шмагією». Так уже судилося: мудрим магія, Висока Наука, а хто з простолюду поткнеться - тому шмагія, на посміховисько!
І хто б міг припустити, що невеличка провінційна місцевість, яка просто кишить чаклунами-самоуками, може приховувати в собі стільки таємниць? А все почалося п’ять років тому... Саме тоді були Дикі Лови, саме тоді у лісі знайшли чудовисько-виворотня, саме з того часу, після відвідин Їжачої Рукавиці, раптово занедужала жінка, і на додаток до всіх бід сталося таємниче зникнення дітей - та тут роботи вистачить не те, що для малефіка, а й для цілої когорти чаклунів найвищої кваліфікації.
Чи вдасться Мускулюсу розплутати клубок дивовиж цього містечка - ти, шановний читачу, дізнаєшся, прочитавши роман «Шмагія», що належить перу нашого земляка сера Генрі Лайона Олді.
Що ще подивитися